




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sounderlink вібро динамік AIYIMA, 25 Вт, 4 Ом, 50 мм для відтворення музики та інших аудіо сигналів з будь-якої плоскої поверхні (стіни, столу, скла і т.д.), а також для створення різних спецефектів, наприклад, тактильних відчуттів для комп'ютерних ігор (кріпитися під ігровий стіл).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Чутливість | 86 дБ |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Колір корпусу | Металік |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.26 кг |
| Основні атрибути | |
| Сумарна потужність звуку | 25 |
| Матеріал корпусу | Метал |
- Ціна: 979 ₴
- Спосіб упаковки: Картонная коробка
- Готово до відправки
- Код: 987765724-7
Sounderlink динамік вібраційний AIYIMA, 25 Вт, 4 Ом, 50 мм з отворами для кріплення
979 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


