




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пінцет професійний скошений для корекції брів SPL чорний 9158
Пінцет для корекції форми брів, дозволять легко моделювати лінію брів – видаляє зайві волоски та коригує вигин їхнього зростання. Спеціальне заточування кромок забезпечить хороше захоплення волоска і висмикує його з мінімальним зусиллям. Можна стерилізувати. Тонкі краї повністю захоплюють волосинку, що дозволяє видалити її з коренем.
Зручний пінцет підійде як для професійного, так і для домашнього використання.
Спосіб застосування: обережно потягніть волосок у напрямку його природного росту, утримуючи кінчики пінцета якомога ближче до кореня волоска.
Довжина: 9 см
Форма кромок: скошена.
Ширина кромок: 0.4 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Метал |
| Тип пінцета | Механічний |
| Форма пінцета | Пряма |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Ширина робочих країв | 4 мм |
| Ширина рукоятки | 7 мм |
- Ціна: 92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9158 SPL
Пінцет для корекції брів SPL скошений чорний 9158
92 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





