

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик конічний для пудри TopFace Professional Make-Up
Бажаєте створювати професійний макіяж? Тоді конічний пензель від турецького бренду TopFace вам у цьому допоможе.
Пензель Professional Make-Up спеціально розроблений для покриття обличчя пудрою та іншими сухими засобами макіяжу. Вона звужується до кінчика та має гнучкі закруглені ворсинки, які не колють шкіру та максимально адаптуються до контуру обличчя.
Завдяки такій конструкції кисті продукти декоративної косметики лягають рівним тонким шаром, створюючи бездоганний макіяж. Ви можете використовувати її в роботі візажиста чи для самостійного нанесення мейкапу в домашніх умовах.
Спосіб застосування:
- Круговими рухами нанесіть пудру чи інші продукти.
- Після використання промийте пензлик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина ворсу | 40 мм |
| Довжина рукоятки | 100 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Кисть для пудри, Кисть для рум'ян |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Колір | Білий |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 25 мм |
- Ціна: 276 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT901-F04
Кисть для пудри TopFace Professional Make-Up конічна
276 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

