
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичний пензлик для пудри та рум'ян Malva Cosmetics М309 №39
Пензель для нанесення пудри та рум'ян Malva Cosmetics виготовлена з м'якого синтетичного ворсу - таклону.
Спосіб використання: наберіть пензлем пудру, потім видаліть надлишки. Починайте наносити від центру чола, рухаючись вниз по вилицях до підборіддя. Пройдіть легенько пензлем по носі та щоках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Malva Cosmetics |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина ворсу | 25 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Кисть для пудри |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для пудри |
| Колір | Чорний |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 19 мм |
- Ціна: 256 ₴


