



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Salon Professional пластикова продувная
Пластикова щітка для волосся Salon підходить для щоденного догляду за волоссям, чудово розчісує волосся будь-якої густоти, не плутає їх.Щітка виготовлена з високоякісного пластику.
Цільна основа запобігає потраплянню бруду для додаткової гігієни. Легка і зручна у використанні.
Відмінно підходить для витягування і вирівнювання вологого волосся процесі сушіння. В основі щітки є вентиляційні отвори, що дозволяє безпечно використовувати її для сушіння волосся феном, рівномірно розподіляючи гаряче повітря по всьому волоссі, не перепалюючи його.
В даній щітки використовуються нейлонові щетинки із закругленими кінчиками, які абсолютно не травмують волосся і шкіру голови.
Спосіб застосування: використовується при розчісуванні, холодних і гарячих укладаннях.
Довжина: 22,5 см
Ширина: 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 225 см |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Довжина щетини | 13 мм |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип | Щетка |
| Форма щітки | Прямокутна |
- Ціна: 286 ₴
- В наявності
- Код: 18052ТТ SL
Щітка для волосся продувна Salon Professional пластикова 18052 ТТ
286 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

