


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Salon Professional масажна дерев'яна овальна
Дерев'яна щітка на подушечці має пластикові зубчики з ворсинками. Призначена для догляду за волоссям у домашніх умовах.
Щітка виготовлена з дерева, яка не електризує волосся. Оснащена подушечкою, оскільки націлена на масажний ефект для покращення живлення волосяних цибулин. Округлені кінчики щетини забезпечують м'який масаж шкіри голови під час розчісування.
Спосіб застосування: використовують для розчісування та укладання волосся.
Довжина: 23 см.
Ширина: 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Тайвань |
| Антистатичність | Так |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал гребінці | Дерево |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гострокінцева ручка | Так |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина щетини | 17 мм |
| Кількість рядів | 9 |
| Тип | Щетка |
| Форма щітки | Овальна |
- Ціна: 544 ₴
- В наявності
- Код: 7697 CLB SL
Щітка для волосся Salon Professional масажна дерев'яна 7697 CLB
544 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

