




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка-брашинг для волосся Salon Professional дерев'яна кругла в коробці
Щітка-брашинг для волосся 43 Ф виготовлена дерева. Має пластикові зубчики з ворсом.
Щітка легко розплутує, зачісує і укладає волосся. Забезпечить легкий і приємний масаж шкіри голови. Робить укладку легкою і швидкою. Щетина вироби є абсолютно безпечною для шкіри голови і структури пасом.
Великий діаметр дозволить надати волоссю прикореневій об'єм або накрутити локони.
Спосіб застосування: використовується при розчісуванні, холодній і гарячій укладаннях.
Упакована в коробку.
Довжина: 25 см.
Діаметр: 7,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Кераміка |
| Призначення гребінця | Укладання, Розчісування |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Довжина щетини | 15 мм |
| Матеріал основи | Дерево |
| Тип | Брашинг |
| Форма щітки | Кругла |
- Ціна: 427 ₴
- В наявності
- Код: 43ФК SL
Щітка-брашинг для волосся Salon Professional дерев'яна кругла 43Ф
427 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




