




Воскоплав картріджний Depilatory Heater однокасетний 40w
Депілятор воскової (Воскоплав картріджний) - електротехнічний прилад, що дозволяє проводити воскову депіляцію на ногах, в області бікіні, під пахвами, на обличчі і руках. Підходить як для використання в салонах краси, так і для індивідуального застосування. Корпус воскоплава виготовлений з високоякісної пластмаси. Термічні внутрішні стінки приладу дозволяють розігріти віск у картриджі протягом 30-35 хвилин і зберігати віск у розплавленому стані протягом всієї процедури.
Аксесуар призначений для розігріву одного картриджа за один раз.
Підходить для стандартних касет розміром 14х5х2 див.
Виріб виготовлено з високоякісного матеріалу, стійкого до пошкодження і гарантує тривалу службу. Час розігріву 15-25 хв, комплектується мережевим шнуром. Наявність прозорого віконця дозволяє визначити ступінь розігріву і кількість воску.
Характеристики:
- зовнішній розмір воскоплава: 20х7,5х4,8 см.;
- споживана потужність: 40 Вт.;
- напруга мережі: 220-240В, 50-60 Hz;
- розмір: 18* 7*4 см.
Застосування:
- Очистити шкіру гелем до депіляції. На шкірі не повинно бути жиру, кремів, мастил, бруду і т. д., інакше віск не зчепиться з волосками і процедура не вдасться.
- Розігріти віск у воскоплаві.
- Щоб зрозуміти, чи касета прогріта, прокотіть віск по паперу. Коли віск залишає тонкий і рівний слід на папері, він готовий до застосування.
- Нанести віск по напрямку росту волосся. Смужка воску, що наноситься на шкіру, повинна бути на 5 см коротше паперової смужки.
- Відразу накласти на віск паперову смужку, сильніше притиснувши (не забудьте залишити частину смужки, для захоплення рукою)
- Рукою притиснути шкіру, щоб при ривку було не так боляче. Іншою рукою, міцно затиснути смужку і різким рухом зняти її проти росту волосся, паралельно поверхні шкіри.
- Після виконання процедури, видалити залишки воску з шкіри за допомогою мульти – гель після депіляції або флюїду після депіляції.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид касетного воскоплава | Однокасетний |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування | Спина, Зона бікіні, Груди, Руки, Стегна, Інтимні зони, Сідниці, Тіло, Пахви, Ноги, Обличчя |
| Тип обладнання | Воскоплав касетний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 7 см |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 361 ₴
- Готово до відправки
- Код: B-2150
Картріджний воскоплав для депіляції однокасетний Depilatory Heater 40 Вт
361 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу




