




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся Salon масажна пластикова продувна
Щітка має зручну прогумовану ручку. Продувна щітка не дає пасмам можливість розпадатися під час укладання. Наскрізні отвори у пластиковому корпусі щітки продуваються гарячим повітрям фена та забезпечують швидке висихання волосся та міцність укладання. Пластикові щетинки із закругленими кінчиками, які зовсім не травмують волосся та шкіру голови. Основа та ручка виготовлені із пластику. Також за допомогою даноїщітки можна створювати прикореневий об'єм. Її застосовують для волосся різної довжини та структури.
Спосіб застосування: використовується при розчісуванні, холодному та гарячому укладаннях.
Колір: сіро-білий.
Довжина: 25 см.
Ширина: 6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Тайвань |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Білий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Довжина ручки | 120 мм |
| Довжина щетини | 18 мм |
| Кількість рядів | 9 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип | Щетка |
| Форма щітки | Риб'яча кістка (скелетна) |
- Ціна: 404 ₴


