




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало косметичне Cosmetic Mirror кишенькове подвійне кругле A87-58
Дзеркало кишенькове подвійне число — це два дзеркальця в одному: одне звичайне, інше збільшує відображення, завдяки якому ви з легкістю поправите макіяж, не напружуючи свій зір. Дзеркальце надійно закривається на застібку, тому ви можете бути впевнені, що воно не розкриється у вас в косметичці. На кришечці дзеркальця хвилясті, переливаються і блищать блискітки, пісок, зірочки, кружечки з голографічним ефектом і малюнком.
Матеріал: високоякісна полірована сталь
Довжина 7 см, ширина 7 см
Дзеркало довжина 6 см, ширина 6 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Ні |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Кишенькове |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Товщина | 13 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Хром |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 138 ₴






