

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик для тіней конічний Beauty Luxury Tapered Shadob Brush
Пензлик для макіяжу Beauty Luxury призначений для нанесення основного тону і розтушовування матових і перламутрових тіней на верхніх повіках. У пензлика зручна форма робочої поверхні і ручки, ворс синтетичний, гіпоалергенний, м'який. За допомогою цього аксесуара можна створювати оригінальні і класичні переходи від кольору до кольору, «розтяжки» і переходи відтінків від самого світлих до насичених.
Інструкція по догляду: промивайте пензлик раз в тиждень і сушіть в горизонтальному положенні.
Спосіб застосування: нанесіть необхідну кількість тіней на пензлик і проведіть по шкірі повік, повторюючи природні лінії контуру очей.
Довжина рукоятки: 150 мм
Довжина ворсу: 15 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина ворсу | 15 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для тіней, Кисть для розтушовування тіней |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для розтушовування тіней |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 8 мм |
- Ціна: 118 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA-09
Пезлик для розтушовування тіней Beauty Luxury Tapered Shadob Brush конічний MA-09
118 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

