

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик для дрібних частинок Beauty Luxury Brush for small parts
Косметичний пензлик для макіяжу Beauty Luxury - зручний, стильний пензель для дрібних деталей. Виріб оснащений невеликим пучком якісного ворсу, який відрізняється м'якістю, щільністю та еластичністю. Пензлик не деформується і не линяє протягом тривалого часу експлуатації, а також легко переносить регулярні чищення. Brush For Small Parts ідеально підійде для розтушовування тонких стрілок, тіней на нижніх повіках та нанесення світлих відблисків у куточках очей.
Спосіб застосування: Наберіть необхідну кількість засобу на пензлик і проведіть по шкірі, повторюючи природні лінії контуру обличчя.
Інструкція з догляду: промивайте пензель раз на тиждень і сушіть у горизонтальному положенні.
Довжина ручки: 150 мм
Довжина ворсу: 5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 155 мм |
| Довжина ворсу | 5 мм |
| Довжина рукоятки | 150 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для нанесення контурів |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
- Ціна: 97 ₴
- В наявності
- Код: MA-13
Пензлик для макіяжу для дрібних деталей Beauty Luxury Brush for small parts MA-13
97 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

