

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик для тіней та брів Beauty Luxury Double Eyeshadow Brush двостороння
Косметичний пензлик для макіяжу Beauty Luxury з одного боку пензлик для нанесення тіней – стане незамінним помічником при створенні модного макіяжу та надання очам ефектних акцентів. Цей пензлик – професійний засіб для створення плавних переходів між тінями різних відтінків, модних штрихів та акцентів. Призначений для швидкого нанесення тіней на віки і область під бровами.
З іншого боку - плоский скошений пензлик з тонким кінчиком точно доставляє пігмент і поміщає кожне волосся на своє місце. Завдяки скошеній формі щетини нею зручно окреслювати форму брів і малювати волоски, що бракують.
Спосіб застосування: захопіть пензликом невелику кількість засобу. Нанесіть на шкіру обличчя і розтушуйте за допомогою пензля.
Інструкція з догляду: промивайте пензель раз на тиждень і сушіть у горизонтальному положенні.
Довжина рукоятки: 130 мм
Довжина ворсу: 10 мм/7 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 147 мм |
| Довжина ворсу | 10 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для тіней, Кисть для брів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для тіней |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
- Ціна: 131 ₴
- Готово до відправки
- Код: МА-17
Пензлик для макіяжу брів і повік двосторонній Beauty Luxury Double Eyeshadow Brush MA-17
131 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

