

Щітка масажна іонна SALON PROFESSIONAL металік з комбінованою щетиною
Масажна щітка для волосся з іонізацією виготовлена з високоякісного пластику з антистатичним і термо ефектом. Ідеально підходить для волосся будь-якої довжини. Прекрасно розчісує як сухе, так і мокре волосся не пошкоджуючи його. Масажна щітка має комбіновані щетинки: натуральні і нейлонові з закругленими кінчиками, які абсолютно не травмують волосся і шкіру голови, акуратно розчісують пасма, які не заплутуючи і не обриваючи їх, масажує шкіру голови, нормалізує кровообіг і тим самим сприяючи регенерації волосся.
Підходить для щоденного догляду за волоссям, прекрасно розчісує волосся будь густоти, що не сплутує їх, а також добре масажує шкіру голови, стимулюючи кровообіг і покращує живлення, а також і регенерацію волосся, знімає втому і головний біль.
Нейлонові щетинки розчісують волосся не травмуючи шкіру голови. Натуральні щетинки дбайливо розчісують волосся не сплутуючи їх, при цьому натуральні ворсинки полірують волосся не ламаючи їх.
Загальна довжина: 25 см.
Довжина ручки: 11 см
Ширина: 7,5 см.
Висота ворсу: 1.5-2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Антистатичність | Так |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Довжина ручки | 110 мм |
| Довжина щетини | 20 мм |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип | Гребінець з іонізацією |
| Форма щітки | Овальна |
- Ціна: 1 088 ₴
- В наявності
- Код: К84APB
Щітка для волосся з комбінованою щетиною SALON металік К 84 APB-SCI
1 088 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу


