




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прозора косметичка голографічна «Holographic» Bogenia BG204
Практична косметичка від ТМ Bogenia створена, щоб удосконалити ваші повсякденні ритуали догляду за собою, зробивши їх більш комфортними та приємними.
Вона гармонійно поєднала у собі скромний, але стильний дизайн, якість на високому рівні та гарну місткість. Цей аксесуар може стати в нагоді як професійним візажистам, так і буде актуальним для особистого використання.
Як застібка моделі виступає замок-блискавка.
Матеріал: ПВХ-плівка.
Розмір: 240х120х85 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 120 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 483 ₴


