


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка матова Bogenia BG208
Косметичка рожева об'ємна Bogenia BG208 Об'ємна рожева косметичка ніщо інше, як вдале поєднання стильного оформлення та чудової місткості. З нею і тіні, і підводка, і пудра завжди будуть під рукою!
Особливості:
- виготовлена із високоякісної штучної шкіри;
- практична та зручна у використанні;
- оснащена застібкою-блискавкою, яка відрізняється міцністю та забезпечує плавний хід;
- швидкий доступ до вмісту; гарантує тривалий термін експлуатації.
Матеріал: поліестер тканина.
Розмір: 180х110х70 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 774 ₴


