



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury MB-8003
Косметичка виготовлена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей та щоденного використання! Під час робочих відряджень та ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний та доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти все необхідне приладдя для турботи про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка. Незважаючи на досить компактні розміри аксесуара, він має відмінну місткість, при цьому не займає багато місця в валізі або сумці.
Для пошиття виробу використовувався міцний, стійкий до зношування та впливу вологи, високоякісний матеріал.
Має 1 відділення. Подвійна блискавка + липучка.
Довжина: 30 см Ширина: 15 см Висота: 14 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 009 ₴
- Готово до відправки
- Код: MB-8003
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для туалетного приладдя MB-8003
1 009 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

