




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний набір для манікюру та педикюру VIVA у футлярі під шкіру рептилій з 10 предметів
Манікюрний набір від VIVA – це можливість заощадити час та гроші на візиті до майстра та якісно провести процедуру обробки нігтів у домашніх умовах. Стильний коричневий футляр з імітацією шкіри рептилій укомплектований 10 інструментами, які слугують чудовою базою особистого арсеналу. За їх допомогою можна провести процедури обрізного та європейського манікюру, а також педикюру, забезпечуючи максимальний комфорт у процесі та бажаний результат після закінчення роботи. Набір упакований в елегантну подарункову бордову коробку.
Набір для манікюру та педикюру VIVA:
- легкий та портативний, легко зберігати та носити;
- висока якість та компактний дизайн;
- відмінна фіксація виробів у футлярі;
- елегантний футляр зі шкірозамінника.
Комплектація: ножиці манікюрні, кусачки, кніпсери для нігтів 2 шт., пінцет, пилка для нігтів, лопатки — 3 шт., тример для кутикули, футляр на блискавці, подарункова коробка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VIVA |
| Країна виробник | Китай |
| Заточка | Заводська |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Книпсер | Так |
| Комплектація пилочками | Для додання форми |
| Кусачки для кутикул | Так |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ножиці для кутикули | Ні |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Тример манікюрний | Так |
| Форма робочих країв пінцета | Скошені |
| Габаритні розміри футляра | |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Серебристий |
- Ціна: 553 ₴



