




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало для макіяжу настільне "Яблуко" на підставці з принтом "Космонавт" T2043
Дзеркало для макіяжу у вигляді яблука на підставці можна поставити на туалетний столик або повісити на стіну. Дзеркало без рамки має тонку металеву опору, яка може використовуватися як петелька для гачка. Зворотний бік аксесуара для макіяжу прикрашений принтом з космонавтами.
У колекції дзеркала у різних принтах, як на фото.
Увага! Наявність дзеркал із тим чи іншим принтом уточнюйте у менеджера.
Розміри дзеркала:
- ширина - 18 см
- довжина - 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Універсальне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 5 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Прямокутна |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 161 ₴





