




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір прямокутних спонжів для пудри різних кольорів 6 штук Puff
Прямокутний спонж призначений для нанесення пудри. Спонж має прямокутну форму. Виготовлений із щільного дрібнопористого матеріалу, який дозволяє рівномірно нанести косметику на обличчя та шию з мінімальною витратою декоративної косметики.
Спосіб застосування: наберіть спонжиком для макіяжу потрібну кількість пудри та нанесіть її на обличчя.
Кількість спонжів для макіяжу у наборі: 6 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість в упаковці | 6 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 43 мм |
- Ціна: 92 ₴


