



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір спонж бьюті-блендерів для макіяжу Quanlili «Фрукти» 4 штуки
Набір спонж виконаний у вигляді фруктів — груша, лимон, полуниця, персик. Різні форми косметичних спонжів дозволяє рівномірно нанести косметику на різні ділянки обличчя. При цьому косметичні засоби витрачаються максимально ощадливо.
Спонж для нанесення декоративної косметики виготовлений із щільного, дрібнопористого поліуретану. Тому покриття виходить тонким, без плям і пробілів. Використовуйте круглу основу б'юті-блендера для нанесення тону на основні ділянки – лоб, вилиці та підборіддя, а загострений бік губки – для нанесення тонального крему або іншого продукту навколо носа, рота та на повіки.
Спосіб використання:
- Змочіть спонж водою.
- Промокніть спонж серветкою або відтисніть.
- Нанесіть на тильний бік долоні косметичний засіб, а потім занурте у нього спонж б'юті-блендер.
- Пружними рухами обробіть обличчя.
Кількість: в коробці - 4 б'юті-блендери для макіяжу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 45 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 207 ₴


