




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожній набір туалетного приладдя — футляр для зубної щітки, мильниця, склянка
Футляр для зубної щітки, мильниця та склянка – це незамінне приладдя для зберігання засобів особистої гігієни в дорозі.
Футляр дозволяє безпечно зберігати щітку та захищає її від забруднень у подорожах або у дорозі. Мильниця зберігає мило в сухості, запобігаючи його розм'якшенню та підтримуючи свіжий аромат.
Всі аксесуари для засобів особистої гігієни виготовлені із міцного пластику та мають закруглені краї, а також вентиляційні отвори для випаровування зайвої вологи.
Мильниця, склянка та чохол для зубної щітки поміщені у силіконовий прозорий чохол із зіп-замком для зручнішого зберігання приладдя у дорожній сумці та похідному рюкзаку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміщення | Настільне |
| Тип | Футляр |
- Ціна: 321 ₴
- Готово до відправки
- Код: AC-04
Дорожній набір туалетного приладдя Beauty LUXURY
321 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.






