
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка полірувальна для нігтів SPL пряма на м'якій основі 80/100 18 см ZF
Solingen Professional Line (SPL) - це багаторічний досвід та європейська якість у виробництві спеціальних інструментів для манікюру, педикюру і макіяжу. При виготовленні використовуються тільки високоякісні матеріали з великою зносостійкістю. Вироби сучасного дизайну для професійного та індивідуального використання.
Пилка призначена для дуже м'якого полірування поверхні нігтьової пластини, а також для додання дзеркального блиску штучним і натуральним нігтям. Також дана полірувана пилочка має одну сторону шліфування і добре підходить для підготовки нігтьової пластини під гель-лак.
Склад: Абразивний мінеральний матеріал.
Спосіб застосування: Обробити вільний край нігтьової пластини. Після використання інструмент рекомендується почистити сухою м'якою щіткою, продезінфікувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SPL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Абразивність пилки | до 100 грит |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Товщина пилки | 4 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивність | 120/150 305 |
| Довжина: | 180 см |
- Ціна: 46 ₴
- В наявності
- Код: ZF SPL
Пилка полірувальна для нігтів SPL сіра пряма ZF, 120/150 305
46 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

