


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконовий пензлик-шпатель для макіяжу очей та брів з косим зрізом Parisa Cosmetics
Інноваційний силіконовий пензлик-шпатель з тонким зрізом ідеально підходить для макіяжу очей. Вона допомагає промальовувати тонкі чіткі лінії. Також ви можете використовувати цей шпатель для моделювання брів пудрою, фарбування брів хною. Оскільки щіточка не містить ворсу, ваша шкіра почувається чудово.
Спосіб застосування: використовуйте пензлик для макіяжу очей та брів, фарбування брів.
Довжина: 160 мм.
Розміри шпателя: ширина - 5 мм, довжина - 6 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Parisa cosmetics |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ворсу | 6 мм |
| Довжина рукоятки | 155 мм |
| Кількість | 1 шт. |
| Комплектація пензликами | Кисть для брів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип пензля | Аплікатор |
| Колір | Чорний |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
- Ціна: 92 ₴
- Готово до відправки
- Код: PC-03
Пензлик для макіяжу очей і брів Parisa Cosmetics скошена
92 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

