




Дзеркало на підставці зі звичайною та збільшувальною поверхнею в рамці "Кішка"
Це дзеркало допоможе вам зробити ідеальний макіяж ідеально доглядати за шкірою, розглянути навіть найменшу недосконалість. З одного боку, у нього звичайна поверхня, з іншого — з ефектом збільшення у 2 рази!
Дзеркало на високій підставці може обертатися у двох напрямках: навколо осі ніжки та нахилятися вперед-назад. Так ви легко зможете вибрати найзручніше для себе становище! Основа дзеркала виконана у вигляді невеликої таці. Тут ви зможете зберігати дрібниці, які завжди хотіли б мати під рукою.
Косметичне дзеркало на підставці виготовлене із якісного щільного пластику з глянсовою поверхнею. Забавний стильний дизайн та добротне виконання зробить це дзеркало на підставці справжньою окрасою вашого туалетного столика!
До речі, це чудовий подарунок дівчині чи подрузі! Якщо ви не користуєтесь аксесуаром або переїжджаєте, можете розібрати конструкцію як дитячий конструктор і помістити в коробку. А потім знову зібрати.
Особливості косметичного настільного дзеркала на підставці:
- Легко знайти найкраще положення.
- Збільшувальна поверхня 2х.
- Стильний дизайн Розбірна конструкція.
- Таця для дрібниць
Розміри дзеркала:
- Висота з підставкою: 28 см
- Розмір дзеркальної поверхні: 16х13 см
- Збільшення: 2х
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Підставка в комплекті | Так |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна, Збільшуюча |
| Збільшення | 2 х |
| Кут повороту | 180 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 300 ₴




