




Манікюрна лампа для сушіння гель-лаку та нарощування, корекції нігтів Sun X5 UV+LED Max гібридна
Манікюрна лампа призначена для сушіння гель-лаку, основи та фінішного покриття, а також використовується при процедурі нарощування нігтів. Лампа відрізняється високою продуктивністю та ефективністю. Ви можете використовувати її для домашнього та професійного нарощування та корекції нігтів та простого та складного нейл-дизайну.
У лампі встановлено 45 світлодіодів. Елементи розташовані так, щоб у камері не було "мертвих зон": це дозволяє отримати якісну полімеризацію. Подвійна довжина хвилі 365+405 nm забезпечує пряму полімеризацію у всіх матеріалах. Задня частина камери лампи закрита, тому ви можете бути спокійні за термін придатності матеріалів для нарощування та фарбування нігтів, з якими працюєте.
Манікюрна лампа має все необхідне, щоб процедура нарощування та покриття нігтів шелаком була максимально зручною. Устаткування дарує максимальний комфорт для роботи із клієнтом.
Особливості лампи Sun X5 UV+LED Max:
- знімне дно;
- сенсорний датчик;
- кількість світлодіодів – 45 шт.;
- потужність – до 180 W;
- дисплей;
- розмір - 236 х 210 х 117 мм;
- таймер – 10, 30, 60, 99 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUN |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Додаткові функції | Висувне дно, Таймер, Сенсор датчика руху |
| Кількість світлодіодів | 45 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 180 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 645 ₴
- В наявності
- Код: SUN X 5 max
Лампа для сушіння гель-лаку Sun X5 UV+LED Max 180 W
645 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу



