




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилка для нігтів полірувальна напівбумеранг м'яка SunShine 100/180 гріт
М'яка пилочка для нігтів у формі бумеранга 100/180 гритт чудово справляється з обробкою натурального та штучного нігтя. Дана пилка для нігтів виконана з високоякісних матеріалів та передбачає можливість миття. Пилка у вигляді бумерангу зручно розміщується в руці, застосовується для корекції форми нігтя.
Спосіб застосування: використовуйте для корекції форми натуральних та штучних нігтів.
Довжина: 17 см.
Ширина: 2,5 см.
Товщина: 1,2 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunshine |
| Країна виробник | Китай |
| Абразивність пилки | до 180 грит |
| Довжина | 170 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Тип пилочки по матеріалу | На м'якій основі |
| Товщина пилки | 12 мм |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 23 ₴
- Немає в наявності
- Код: Rob-6
Пилка для нігтів м'яка полірувальна SunShine 100/180 гритт
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


