

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розчіска для волосся масажна Salon Professional
Масажна щітка для волосся з іонізацією Salon Professional з антистатичним та термоефектом - це чудова розчіска овальної форми з рівною щетиною, насадженою на гумову основу.
Інструмент підходить для щоденного догляду за волоссям, чудово розчісує пасма будь-якої густоти, не сплутує його, а також дуже добре масажує шкіру голови, стимулюючи кровообіг і покращуючи харчування цибулин.
При виготовленні цієї щітки були використані нейлонові щетинки із закругленнями на кінчиках. Нейлонова щетина ідеально розподіляє повітряний потік під час укладання, а також ефективно масажує шкіру голови, нормалізуючи кровообіг і тим самим сприяючи регенерації волосся.
Довжина: 24,5 см
Ширина: 7,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 245 см |
| Довжина ручки | 115 мм |
| Довжина щетини | 18 мм |
| Кількість рядів | 13 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип | Гребінець з іонізацією |
| Форма щітки | Овальна |
- Ціна: 455 ₴
- В наявності
- Код: К 84 SCI
Щітка для волосся масажна Salon Professional
455 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

