




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір фігурних косметичних спонжів бьюті-блендерів для макіяжу різних кольорів 3 штуки
В одній коробці знаходиться три косметичні спонжі різної форми, які допоможуть вам зробити ідеальний макіяж обличчя. Бьюті-блендерами ви можете наносити тональні креми, хайлайтери, кремові рум'яна, пудри. Завдяки дрібнопористій текстурі спонжа макіяж лягає на обличчя надзвичайно рівно. Однією з важливих переваг фігурних губок для мейкапу є те, що вони не залишають чітко виражених меж при нанесенні тону. Спонж не має у складі латексу.
Спосіб застосування:
- Змочіть косметичний спонж у проточній воді, ретельно відтисніть.
- Нанесіть засіб для макіяжу або звичайний крем на задній бік долоні, занурте у нього спонж.
- Акуратними рухами, що постукують, нанесіть за допомогою б'юті-блендера засіб на обличчя.
Склад набору: 3 косметичні спонжі різної форми
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 35 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 115 ₴




