




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динамометричний ключ 3/4" 70-420 NM, перехідник 3/4" х 1/2'', подовжувач 100 мм 3/4" Квадрат: 3/4"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Зусилля затягування 70-420 Нм |
| Квадрат | 3/4" |
| Кількість в пачці, шт. | 1 |
| Комплектація | З перехідником 1/2" |
| Крутний момент, Н·м | 70-420 |
| Особливість | Перехідник 3/4" х 1/2", подовжувач 100 мм 3/4" |
| Тип | Ключ динамометричний |
- Ціна: 4 998,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: XT-9010
Ключ динамометричний Intertool - 3/4" x 70-420 Н/м, з перехідником 1/2"
4 998,75 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





