
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожній набір WH Travel Bottles Set з 5 ємностей для б'юті-засобів у прозорій косметичці
Тепер вам не потрібно турбуватися про те, що улюблена косметика займає багато місця в сумці! Ці пляшечки ви зможете наповнити тоніками, тонерами, спреями для волосся й обличчя, шампунями, кремами та іншими б'юті-засоби.
Мініатюрні пляшечки розташовані в прозорій непромокаючій косметичці, яку теж можна взяти в дорогу.
Склад набору косметичних ємностей:
- флакон зі спреєм, 50 мл — 2 шт.;
- флакон із дозатором, 50 мл — 1 шт.;
- флакон із кришкою фліп-топ, 30 мл — 1 шт.;
- баночка для кремових продуктів, 10 мл — 1 шт.;
- прозора косметичка — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 161 ₴
- Немає в наявності
- Код: 24-393
Дорожній набір із 5 ємностей для косметики WH Travel Bottles Set, Фіолетовий
161 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


