




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манікюрно-педикюрний набір maXmaR Manicure Set 7 Tools з 7 інструментів у футлярі зі шкірозамінника
Популярний набір інструментів для манікюру, що складається з 7 предметів у компактному футлярі, обтягнутому тисненою шкірою з фірмовим логотипом бренду maXmaR точно порадує вас. Адже в ньому є все, що потрібно для комфортного догляду за нігтями руки або ніг.
Зверніть увагу: розмір футляра всього 10,5 х 6,0 см. Цьому сету для манікюру точно знайдеться місце навіть у невеликій діловій сумці, не кажучи вже про рюкзак. Предмети виготовлені з нержавіючої загартованої сталі (Japanese AUS-8A (високовуглецева), молібен-ванадіум, твердість 58+/- 1HRC).
У комплект входять 7 інструментів:
- кніпсер – 2 шт.;
- ножиці;
- пилка;
- пінцет;
- кюретки – 2 шт.
Спосіб застосування:
Використовуйте інструменти з набору для манікюру та педикюру.
Використовуйте інструменти з набору для манікюру та педикюру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MaxMar |
| Країна виробник | Китай |
| Заточка | Заводська |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Книпсер | Так |
| Комплектація пилочками | Для додання форми |
| Косметологічна кюретка | Ні |
| Кусачки для кутикул | Ні |
| Кусачки для нігтів | Так |
| Кусачки для педикюру | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ножиці для кутикули | Ні |
| Ножиці для нігтів | Так |
| Пінцет | Так |
| Стать | Унісекс |
| Рашпіль | Ні |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Тример манікюрний | Ні |
| Форма робочої частини шабера | Плоска |
| Форма робочих країв пінцета | Прямі |
| Колір | Рожевий |
| Шабер | 1 шт. |
| Габаритні розміри футляра | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 161 ₴
- Готово до відправки
- Код: МS-09
Набір для манікюру і педикюру maXmaR з 7 інструментів у футлярі зі шкірзамінника МЅ-09
161 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



