

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пензлик макіяжний для рум'ян Beauty Luxury Blush Brush
Кісточка косметична Beauty LUXURY підходить для нанесення рум'ян, бронзера і освітлення. Пензель легко наноситься, рівномірно розподіляє засіб, розтушовує кордону нанесення і створює рівне покриття. Особлива форма дозволяє ретельно розтушовувати декоративні продукти. М'який щільно набитий аксесуар забезпечує отримання бездоганного результату.
Інструкція по догляду: тримати пензлик у вертикальному положенні, мити щотижня в теплій воді м'яким милом або шампунем.
Спосіб застосування: захопіть пензлем невелику кількість засобу. Наносьте на обличчя, ретельно опрацьовуючи області вилиць.
Довжина рукоятки: 130 мм
Довжина ворсу: 35 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 165 мм |
| Довжина ворсу | 35 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Комплектація пензликами | Кисть для рум'ян, Кисть для нанесення контурів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для рум'ян |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 17 мм |
- Ціна: 118 ₴
- Готово до відправки
- Код: MA-03
Пензлик для рум'ян Beauty Luxury Blush Brush MA-03
118 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

