



Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип | Пухівка |
| Товщина | 5 мм |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 20 ₴
- В наявності
- Код: SP-03
Спонж для макіяжу велюровий для нанесення пудри Beauty LUXURY SP-03 Білий
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

