




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | La Rosa |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дзеркала | Одинарне |
| Висота | 270 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 10 мм |
| Збільшення | 0 х |
| Кут повороту | 360 град. |
| Форма косметичного дзеркала | Кругле |
| Колір | Білий |
| Ширина | 130 мм |
| Живлення | USB |
- Ціна: 501,60 ₴




