

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Несесер чоловічий для зберігання туалетного приладдя Beauty Luxury
Косметичка виготовлена з водонепроникного матеріалу. ідеально підходить для подорожей та щоденного використання!
Під час робочих відряджень та ділових поїздок чоловікові необхідно мати охайний та доглянутий вигляд. Дбайливо зберегти все необхідне приладдя для піклування про свою зовнішність і стати незамінною помічницею в подорожах зможе практична косметичка.
Незважаючи на досить компактні розміри аксесуара, він має відмінну місткість, при цьому не займає багато місця в валізі або сумці. Для пошиття виробу використовувався міцний, стійкий до зношування та впливу вологи, високоякісний матеріал.
Довжина: 24 см
Ширина: 10 см
Висота: 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 390 ₴
- Немає в наявності
- Код: MB-7001
Косметичка чоловіча Beauty Luxury для зберігання туалетного приладдя MB-7001
390 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


