
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча косметичка Beauty Luxury Grey
Якщо вам потрібно поновити косметичку, зверніть увагу на практичну модель від німецького бренду Beauty LUXURY. Вона виконана в цікавій формі та практичному розмірі, оснащена якісною фурнітурою та містким відділенням, що дозволяє розташувати обрані бьюті-девайси та засоби декоративної косметики.
Особливості жіночої косметички WB-3008 від бренду Beauty LUXURY:
- виготовлена з якісної тканини, що відрізняється водонепроникною текстурою;
- виглядає компактно, але має гарну місткість;
- зручно та міцно застібається на блискавку;
- гарантує надійну безпеку вмісту;
- підходить для дому, поїздок та повсякденного носіння;
- піддається очищенню, зберігаючи презентабельний вигляд.
Спосіб застосування: використовувати за призначенням для транспортування косметичних засобів.
Довжина: 19 см
Ширина: 4,5 см
Висота: 11,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beauty Luxury |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 165 ₴
- Готово до відправки
- Код: WB-3008
Косметичка жіноча Beauty Luxury Grey WB-3008
165 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

