




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 138 ₴
- Немає в наявності
- Код: ST22-149
Набір спонжів для макіяжу у футлярі бьютіблендер Puffy 3 штуки, фіолетовий
138 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


