




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Тип | Поролоновий спонж |
| Товщина | 40 мм |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 125,70 ₴





| День | Години роботи | Перерва |
|---|---|---|
| Понеділок | 08:30 - 18:00 | |
| Вівторок | 08:30 - 18:00 | |
| Середа | 08:30 - 18:00 | |
| Четвер | 08:30 - 18:00 | |
| Пʼятниця | 08:30 - 17:00 | |
| Субота | Вихідний | |
| Неділя | Вихідний |
* Час вказано для регіону: Україна, Київ

