


Масажна продувна щітка для розчісування волосся Superbrush Plus Hollow Comb Italian Design
Гребінець універсальний з якісного пластику зі спеціально закругленими кінчиками зубів, які допоможуть швидко та ефективно розчесати волосся та висушити його феном. Зубцs дбайливо масажують шкіру голови, не травмуючи її та не пошкоджуючи волосся.
Отвори в основі супербрашу дозволяють рівномірно розподілити гаряче повітря під час сушіння феном, скорочуючи час висихання та мінімізуючи шкідливий вплив гарячого повітря.
Щітка надзвичайно комфортна у використанні: вона легка, практично не відчутна. Секрет у щетині з матеріалу, що нагадує силікон. Він відрізняється підвищеною гнучкістю та спеціально створений для розчісування мокрого, сильно плутаного, дуже густого або кучерявого волосся. Завдяки спеціальним еластичним зубчикам гребінець не залишає вузлів і ефективно розплутує сухе та мокре волосся.
Особливості продувної щітки для волосся:
- зручна для сушки феном;
- підходить для розчісування мокрого волосся;
- підходить для розплутування дитячого волосся;
- підходить для неслухняного волосся та волосся будь-якої структури.
- невибаглива у використанні, легко миється та чиститься.
Розмір: 19,5 х 8,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вилоподібна ручка | Ні |
| Довжина | 195 мм |
| Довжина зубців | 13 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування, Укладання |
| Гострокінцева ручка | Ні |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Термостійкість | Так |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 157 ₴
- Немає в наявності
- Код: 10558
Щітка для волосся масажна продувна Superbrush Plus Hollow Comb прямокутна, Чорна з рожевим
157 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу


