




Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 230 ₴



