
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажна дитяча гребінець для волосся з декором "Лялечки"
Дитяча щітка масажна пластикова має компактну овальну форму. Гребінець виготовлений з якісного пластику. Пластикові зубчики із закругленими кінчиками масажують шкіру голови дитини, не пошкоджуючи при цьому волосся, покращують живлення коренів і активізують відростання пасом. Цікавий дизайн щітки зробить її улюбленим б'юті-аксесуаром дівчинки.
Спосіб застосування: використовуйте щітку для розчісування волосся та масажу шкіри голови.
Розміри: 175 х 50 мм
Довжина зубчиків - 15 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волоподібна ручка | Немає |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінця | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Гостроконічна ручка | Немає |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Нове |
| Стиль | Романтичний |
| Термостійкість | Немає |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Тип гребінця | Щетка |
- Ціна: 68 ₴
- Немає в наявності
- Код: S-010-7
Щітка для волосся масажна дитяча з принтом "Лялечки" (S-010-7)
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


