


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір косметики для макіяжу губ Bogenia Perfect Lips — стійка помада-олівець, блиск, контурний олівець
Підкресліть красу своїх губ із набором для макіяжу Bogenia Perfect Lips. Усередині б'юті-бокса ви знайдете все, що для цього потрібно. Цей сет декоративної косметики з універсальними тонами, які підійдуть і блондинкам, і брюнеткам, стане чудовим подарунком жінці будь-якого віку.
Усередині ефектного подарункового паковання набору — 3 чудових б'юті-продукти для мейкапу губ:
- BG730.003 Помада-олівець для губ Velvet Waterproof Matte Brown Melon — ідеальне рішення для стійкого макіяжу з матовим фінішем;
- BG711.012 Блиск Succous Lips Angelic 3D Effect Softness — для ефектного сяйва та зволоження ніжної шкіри губ;
- BG500.015 Олівець Natural — для чітких контурів і корекції форми губ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bogenia |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 165 мм |
| Класифікація косметичного засобу | Мас маркет |
| Кількість кольорів помад в наборі | 2 |
| Склад набору | Олівець для губ, Помада |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 340 ₴
- Немає в наявності
- Код: BG150 (005)
Подарунковий набір декоративної косметики для губ Bogenia Perfect Lips 3 продукти (BG150 (No005))
340 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


