




Щітка для волосся Q.P.I. PROFESSIONAL масажна пластикова з кольоровою вставкою
Масажка для волосся Q.P.I. Professional овальної форми виготовлена з високоякісного пластику. Пластикові голки щітки з головками масажують шкіру голови, не пошкоджуючи при цьому волосся, стимулюють їх зростання, покращують живлення коренів і надають їм здорового блиску. Подушечка пом'якшує тиск на шкіру голови, захищаючи її від пошкоджень, ніжно доглядаючи волосся.
Призначена для дбайливого догляду за локонами та їх легкого укладання. Ідеально прочісує як сухе, так і вологе волосся, навіть сильно заплутане, але не завдає шкоди. Щітка розплутує пасма та забезпечує дбайливий та легкий масаж, який сприяє значному покращенню кровотоку та прискоренню обмінних процесів.
Довжина: 21 см
Купити в Україні масажну щітку для волосся зі швидкою доставкою та за доступною ціною:
Для зручного та швидкого придбання аксесуарів для волосся – звертайтесь на сайт нашого інтернет-магазину "Подільська Косметична Компанія". Для цього просто залиште заявку на нашому сайті, замовте зворотний дзвінок або повідомлення на Вайбер. Кваліфікований спеціаліст оперативно зв'яжеться з Вами, розповість про товар, про ціни, знижки та акції, про способи оплати та отримання. Ми без зволікання відправимо Ваше замовлення до будь-якого населеного пункту України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 210 мм |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина щетини | 17 мм |
| Кількість рядів | 9 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип | Щетка |
| Форма щітки | Овальна |
- Ціна: 83,80 ₴
- Немає в наявності
- Код: PM-9208
Щітка для волосся масажна пластикова QPI Professional 21 см РМ-9208
83,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 90 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу



