
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кусачки манікюрні для кутикул Q. P. I. PROFESSIONAL бузкові ручне заточування лезо 6 мм QКМ-906
Інструмент використовується при процедурі манікюру для обрізання кутикули. Добротний якісний метал і ручна професійна заточка дозволяють працювати з ними тривалий час.
Продаються в індивідуальній упаковці.
Колір — фіолетовий.
Довжина леза — 6 мм.
Довжина ручки - 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Пакистан |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Довжина ріжучої кромки | 6 мм |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Кутикули |
| Загальна довжина | 70 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Товщина леза | 1 мм |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Функціональне призначення | Для манікюру |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 167,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: QКМ-906
Кусачки манікюрні для кутикул Q. P. I. PROFESSIONAL бузкові ручне заточування лезо 6 мм QКМ-906
167,60 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


