
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кусачки манікюрні для кутикул Q. P. I. PROFESSIONAL лезо 18 мм QКМ-600
Дані щипці призначені для роботи з кутикулою. Виготовлені зі зносостійкої сталі високій твердості, заточені вручну з допомогою кола з алмазним покриттям, що дозволяє довго експлуатувати інструмент довго не заточуючи повторно.
Продаються в індивідуальній упаковці.
Розмір леза — 18 мм.
Довжина ручки - 9,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Q. P. I. Professional |
| Країна виробник | Пакистан |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Вікова група | Для дорослих |
| Довжина ріжучої кромки | 18 мм |
| Заточка | Ручна |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Кутикули |
| Загальна довжина | 95 мм |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Товщина леза | 1 мм |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Функціональне призначення | Для манікюру |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 293,30 ₴


