
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кисть для нанесення тональної основи Malva Cosmetics скошена М309 №41
Slanted Foundation Brush – кисть застосовується для нанесення тональної основи.
Пензлик має щільно набитий волосяний пучок, який виконаний з м'якого синтетичного ворсу, що не вбирає в собі масла і вологу з рідких і кремових засобів. Зріз кисті дозволяє бездоганно нанести рідку тональну основу навіть у важкодоступних місцях. Такий інструмент також підходить для роботи з рідким ілюмінатором, а також кремовими продуктами, що контурують.
Властивості кисті для нанесення основи під макіяж:
- матеріал ручки – пластмаса;
- ширина/діаметр біля основи ворсу - 15 мм;
- довжина ворсу – 17 мм;
- довжина ручки -130 мм;
- довжина – 157 мм.
Спосіб використання: Нанесіть бажану кількість продукту на особу. Круговими рухами, що поплескують, м'яко розтушуйте продукт для отримання ідеального кольору обличчя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Malva Cosmetics |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 157 мм |
| Довжина ворсу | 17 мм |
| Довжина рукоятки | 130 мм |
| Матеріал ворсу | Таклон |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Пензель для тональної основи |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 15 мм |
- Ціна: 130 ₴
- Немає в наявності
- Код: М309 №41
Кисть для нанесення тональної основи Malva Cosmetics Slanted Foundation Brush скошена М309 №41
130 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю


