




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало косметичне на підставці овальне з органайзером KIKA
Настільне двостороннє дзеркало KIKA на зручній підставці з органайзером, овальної форми. Аксесуар має пластикову оправу і опору, що дозволяє регулювати кут нахилу дзеркала. Воно легко транспортується, розташовується на будь-яких поверхнях. Таке дзеркало стане справжнім помічником дівчини, адже для красивого макіяжу, оформлення бровок, проведення косметичних процедур. Параметри аксесуара дозволяють бачити обличчя повністю.
Особливості дзеркала на підставці:
- має два дзеркала;
- сприяє більш ретельному догляду за шкірою і точному нанесенню косметики;
- ергономічна форма забезпечує стійкість на горизонтальних поверхнях;
- компактний розмір;
- високу зручність використання.
Матеріал: пластик, скло.
Представлено в 4 кольорах: блідо рожеве, блідо блакитне, м'ятна, помаранчеве (наявність квітів уточнюйте при замовленні).
Висота дзеркала з поставкою: 27 см
Висота дзеркала: 16 см
Ширина дзеркала: 13 см
У комплект входить:
- дзеркало;
- підставка-органайзер;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KIKA |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Підставка в комплекті | Так |
| Мережевий адаптер | Ні |
| Тип дзеркала | Настільне |
| Тип дзеркальної поверхні | Звичайна |
| Товщина | 10 мм |
| Форма косметичного дзеркала | Овальне |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Салатовий |
- Ціна: 209,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: KIKA R309
Дзеркало настільне на підставці овальне з органайзером KIKA R309 Салатове
209,50 ₴
- +380 (91) 610-80-35зв'язок тільки по Вайберу
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю







