


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Расческа для волосся масажна пластикова Salon Professional
Масажна щітка для укладання волосся Salon Professional овальної форми, вкрита пластиковими м'якими зубчиками, які оснащені круглими наконечниками, призначена для догляду за локонами і їх легкого укладання. Щітка розплутує пасма та забезпечує дбайливий та легкий масаж. Внаслідок регулярного застосування пасма набувають здорового і доглянутого вигляду, стають міцнішими, м'якшими і шовковистими.
Основа та ручка виготовлені з високоякісного напівпрозорого пластику.
Спосіб застосування: застосовуються для розчісування та укладання волосся. За допомогою щітки можна надати форму зачісці.
Матеріал: пластик
Колір коричневий
Довжина: 220 мм
Ширина: 65 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 100 мм |
| Довжина щетини | 17 мм |
| Кількість рядів | 9 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип | Щетка |
| Форма щітки | Овальна |
- Ціна: 160 ₴


