


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для волосся масажна пластикова Salon Professional
Масажна щітка для волосся SALON овальної форми, із зубчиками на м'якій подушці, які оснащені круглими наконечниками, призначена для делікатного догляду за локонами і їх легкої укладки, рукоятка має вигини. Щітка розплутує пасма і забезпечує дбайливий і легкий масаж, який сприяє значному поліпшенню кровотоку і прискоренню обмінних процесів. Внаслідок регулярного застосування волосся має здоровий і доглянутий вигляд, стає міцнішим, м'яким і шовковистим.
Чудово підходить для щоденного догляду.
Спосіб застосування: використовують для розчісування і укладання волосся.
Матеріал: пластик
Колір помаранчевий
Довжина: 220 мм
Ширина: 65 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salon Professional |
| Країна виробник | Пакистан |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Тип гребінця | Щітка |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 90 мм |
| Довжина щетини | 17 мм |
| Кількість рядів | 9 |
| Матеріал основи | Пластик |
| Тип | Щетка |
| Форма щітки | Овальна |
- Ціна: 145 ₴


